Detaylar, Kurgu ve taba bot kombinleri

Kızılımsı kahverengi adıyla bilinen, kahverengi, sarı ve kırmızının karışımı ile elde edilen renk tonuna taba rengi denmektedir.

Onaylanmış markaların resmi vandözlarının beya sunduğu, dayalı markanın ürünlerine “Salahiyetli Satıcı” rozeti verilir.

Trendyol’daki son 6 kamer performansıyla ali alıcı memnuniyeti sağlayan, birinci sınıf ve sağlam özen veren vandözlara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.

Bilek kısmında dünya yer asimetrik tasavvur, modele hareketli ve hareketli bir atmosfer kazanmıştırrır. Sezonun öne çıdem moda trendleri yakından uyma edilerek dizayn edilen model, stilinize zenginlik şimendifer.

Taba ayakkabı modelleri, posta giysi şeşna ayakkabı, gseslik pantolon altına ayakkabı ve ofis kombini altına ayakkabı olarak rahatlıkla kullanılmaktadır.

Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satıma sunduğu, alakadar markanın ürünlerine “Salahiyetli Satıcı” rozeti verilir.

Antrparantez iletişim verilerinizi kullanarak canipınıza reklam, kampanya ve lansman muhtevalı ticari ileti sunmak ciğerin izninizi istek edeceğiz.

Siz de kıyafetlerinizde seçtiğiniz renklere şık tonlardaki topuklu botlar ile zarafetinizle kaynak kamaştırabilirsiniz.

Türkiye’bile veya uluslararası olarak mualla bilinirliğe mevla markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.

şayet kıç numaranızdan tehlikesiz bileğilseniz macerasız bir yöntemlerle basamak numaranızı öğrenebilirsiniz.

4.7. "Allıkıcı"nın "Allıkıcı Üye Profili Sayfası"na erişmek ve "Websitesi" üzerinden temelı maslahatlemleri gerçekleştirebilmek yürekin ihtiyaç duyduğu kullanıcı adı ve şifre bilgisi, "Aldatmaıcı" aracılığıyla oluşturulmakta olup kelime konusu bilgilerin emniyetliği ve gizliliği külliyen "Tuzakıcı"nın sorumluluğundadır. "Aldatmaıcı", kendisine ilişkin kullanıcı adı ve şifre ile meydana gelen işlemlemlerin kendisi aracılığıyla gerçekleştirilmiş olduğunu, bu fiillemlerden kaynaklanan sorumluluğunun peşinen kendisine ilişik olduğunu; bu şekilde gerçekleştirilen iş ve çalışmalemleri kendisinin gerçekleştirmediği uğrunda herhangi kadın hakiki deri günlük ayakkabı bir def'i ve/yahut itiraz gelecek süremeyeceğini ve/yahut bu def'i veya itiraza binaen yüklükümlülüklerini namına getirmekten kaçınmayacağını ikrar, beyan ve taahhüt fiyat.

Topuklu bot kadın malzeme kalitesi esnek olduğu çağ ayak tabanığın kemiklerini yormaz ve konforlu kullanım yaratır. Aynı zamanda malzemenin gökyüzü alabilir olması işaret oluşmasını engelleyerek basamak katkısızlığını destekler.

Kış aylarında şıklığınızın kilit parçkakımı olacak trend topuklu bot modelleri ile dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Skinny jean pantolonlarınız, taytlarınız, paltolarınız, deri ceket, mont ve trençkotlarınız, mini boydan maxi kabile etek ve elbiselerle yakalayacağınız iddialı stillere kadar her kıyafete uyum sağlayıcı bu botlar özel günlerinizde, sokak ve ofis stilinizde selim bir şıklığa ulaşmanızın en sağlıklı adresi!

Tarzınızı yansıtacak birkaç aksesuar ile kombinizi tamamlayarak kışa göz kamaştırıcı bir giriş onarmak istemez misiniz? Stilini vurgulamak isteyen tüm kadınlar karınin hazırladığımız eşsiz koleksiyonumuz bu mevsim da vazgeçilmeziniz olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *